За підтримки відділення НОК в Чернівцях відбувся обласний вебінар «Інноваційні форми викладання фізичної культури у сучасній школі»
11 Червня 2021 Поділитися
За підтримки відділення НОК в Чернівцях відбувся обласний вебінар «Інноваційні форми викладання фізичної культури у сучасній школі»

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, на факультеті фізичної культури і здоров’я людини відбувся обласний вебінар «Інноваційні форми викладання фізичної культури у сучасній школі». Вебінар відбувся за підтримки директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Людвиги Цуркан, Відділення національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Вебінар організований для педагогічних працівників Чернівецької області.

З вітальним словом до учасників вебінару виступили голова Відділення НОК України в Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор Іван Гешко, декан факультету фізичної культури і здоров’я людини, доктор педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Ярослав Зорій, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський.

Організаторами заходу були завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту, голова Асоціації випускників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Юрій Мосейчук та кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, член виконкому Олімпійської академії України, відповідальний секретар відділення НОК України в Чернівецькій області Ярослав Галан.

Учасники вебінару мали змогу пройти анкетування щодо запровадження інноваційних форм олімпійської освіти та відповісти на запитання з цієї теми. Завдяки анкетуванню з’являється можливість виокремити основні проблеми, аспекти, які необхідно вирішити для успішної реалізації інноваційних форм олімпійської освіти в навчальний процес.

Під час заходу обговорили використання різноманітних інноваційних форм  щодо залучення школярів та дітей до регулярних занять фізичною культурою та спортом, форми та технології дистанційного навчання під час проведення уроків з фізичної культури тощо. 

Усі учасники отримають сертифікати, які засвідчуватимуть успішне проходження вебінару.

Медіа