Олімпійський комітет України презентує зіркову «Олімпійську зарядку»
15 Червня 2021 Поділитися
Олімпійський комітет України презентує  зіркову «Олімпійську зарядку»

23 червня вся Україна буде «заряджатися» спортом разом із зірками спорту, шоу-бізнесу та телебачення.

Саме цього дня, у 1894 році в Парижі, за ініціативи барона П'єра де Кубертена було створено Міжнародний олімпійський комітет (МОК). Щороку понад 200 країн світу відзначають цей День.

Не дивлячись на пандемію COVID-19, Національний олімпійський комітет України підготував чимало сюрпризів та цікавинок, щоб «Олімпійський день», який у нашій країні цьогоріч проходить під гаслом «Заряджайся спортом», як завжди, став по-справжньому спортивним, об’єднуючим та надихаючим.

Одним із таких сюрпризів стане Всеукраїнський флешмоб «Олімпійська зарядка», яку 23 червня об 11:00 будуть виконувати у кожному куточку України.

Авторкою та головною тренеркою «Олімпійської зарядки» стала бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики Анна Різатдінова. Автором пісні та безпосереднім учасником Зарядки - лідер гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні Тарас Тополя. До них приєдналися: актриса, ведуча програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілія Ребрик, автор-виконавець Арсен Мірзоян, ведуча каналу «1+1» Марічка Падалко та дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на каное Юрій Чебан.

Всі бажаючі зможуть не лише виконати «Олімпійську зарядку» у день її презентації, а й протягом місяця долучитися онлайн до Всеукраїнського челенджу – повторити вправи та виграти олімпійські подарунки на офіційних сторінках НОК України/Олімпійська команда (OlympicUA) у соціальних мережах.

Заряджатися спортом буде вся країна, тим самим готуючись ще до однієї знакової події цього літа – старту Олімпійських ігор в Токіо, які розпочнуться 23 липня 2021 року.

«Ми дякуємо усім нашим зіркам, які долучилися до такого важливого спортивно-соціального дійства. Запрошуємо всіх разом з нами 23 червня об 11:00 зробити «Олімпійську зарядку» та зарядитися спортом, гарним настроєм та позитивом, щоб в олімпійському єдиному русі підтримати наших спортсменів на Іграх в Токіо», - запросив усіх президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Медіа