Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у травні 2021 року
15 Червня 2021 Поділитися
Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у травні 2021 року

По закінченню травня 2021 року за підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійців спортсменом місяця Донеччини визнана Наталя Семенова з міста Бахмут – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможниця відкритого чемпіонату Молдови в метанні диску серед жінок, де вона виконала норматив для участі в Іграх XXXII Олімпіади. Відповідно звання тренера місяця отримала її наставниця, тренер-викладач з легкої атлетики Школи вищої спортивної майстерності Ольга Семенова.

Заслужений майстер спорту України з боротьби самбо, чемпіон Європи серед чоловіків Владислав Руднєв, який представляє місто Краматорськ, відзначений у категорії «Неолімпійські види спорту».

Переможцями номінацій «Кращий спортсмен» і «Кращий тренер» у видах спорту серед осіб з інвалідністю, як і в квітні цього року, стали: заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий чемпіон Європи з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Ярослав Семененко та його особистий наставник, заслужений тренер України Борис Соколов із міста Маріуполь.

Медіа