Олімпійська родина вітає «Артек» з Днем народження
16 Червня 2021 Поділитися
Олімпійська родина вітає «Артек» з Днем народження

У ці червневі дні Міжнародний дитячий центр «Артек» відзначає своє 96-річчя. Після окупації Криму, знаменитий дитячий заклад відновив свою роботу в передмісті Києва, тож саме сюди, до Пущі Водиці, друзі та партнери «Артеку» приїхали, аби привітати колектив та юних артеківців з Днем народження.

Розділити радість свята та передати вітання з поважною датою від імені Олімпійської родини на чолі з Олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою завітав віцепрезидент НОК України, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов та представники Київського міського відділення НОК на чолі з Павлом Костенком.

«Територію дитинства» та олімпійців пов'язують роки доброї дружби. Тут завжди гостинно зустрічали  фіналістів Всеукраїнського проєкту «Олімпійського лелеченяти», гостей «Олімпійського уроку», програм «Do like Olympians» та «OlympicLab», разом з іменитими атлетами «Артек»  допомагає популяризувати спорт й здоровий спосіб життя, підтримуючи та розділяючи олімпійські цінності.

«Сюди хочеться повертатися знову і знову, адже в «Артеці» завжди панує приязна атмосфера тепла, взаєморозуміння та поваги, яка сповнює дитячий світ найяскравішими фарбами. Від щирого серця бажаємо всьому колективу «Артеку» залишатися такими ж чуйними, щирими та відданими своїй справі, а юним артеківцям – дружити зі спортом, бути активними й максимально реалізувати свої мрії та власні таланти», - відзначив віцепрезидент НОК.

Почесні гості ознайомилися з діяльністю дитячого центру, умовами  проживання та харчування, стратегічними напрямками діяльності та інноваційними підходами до оздоровлення.

Попри зміну місця розташування «Артек» залишився тим унікальним простором, куди діти, а це щороку понад 13 тисяч хлопчиків та дівчаток з усіх куточків країни, із задоволенням приїздять аби відпочити та знайти нових друзів, розкрити свої уміння та втілити творчі задуми, удосконалити знання та набути нового досвіду.

Сьогодні на юних артеківців чекав особливо насичений подіями та розвагами день. Діти презентували для гостей проєкт «100 Перемог України очима артеківців», визначили найспритніших під час проведення Відкритого кубка Артеку з регбі-5 та найрозумніших за допомогою патріотичної освітньої гри «Артеківська козацька Січ» та продемонстрували артистичні здібності під час святкового концерту.

Медіа