ЄОК підписало угоду з містом-організатором літнього ЄЮОФ
17 Червня 2021 Поділитися
ЄОК підписало угоду з містом-організатором літнього ЄЮОФ

У словенському Маріборі підписано угоду з містом-організатором 17-го літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ). Свої підписи під документом поставили президент Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) Спірос Капралос, генеральний секретар Раффаеле Панйоцці, мер міста Марібор Олександр Саша Арсенович та президент Олімпійського комітету Словенії Богдан Габровець. Нагадаємо, проведення юнацького спортивного континентального форуму заплановано в Маріборі з 23 по 29 липня 2023 року.

«Нам дуже приємно, що сьогодні ми підписали угоду міста-організатора з Марібор», - відзначив Капралос. «Словенія є великою спортивною нацією, як ви можете бачити по кількості олімпійських медалей, завойованих ними як в літніх, так і в зимових видах спорту, і ми знаємо, що з Марібором знаходимося в надійних руках. ЄЮОФ завжди був відмінною демонстрацією кращих юних спортивних талантів Європи, і ми з нетерпінням за два роки чекаємо успішних змагань, організованих на високому рівні».

Зі свого боку, мер Марібора Олександр Саша Арсенович, запевнив, що місто докладе усіх зусиль, аби якнайкраще організувати спортивний юнацький форум, що подарує його учасникам чудові спогади та бажання повернутися сюди у якості студентів, туристів чи підприємців.

Понад 2000 найкращих спортсменів континенту у віці від 14 до 18 років з 50 європейських національних олімпійських комітетів змагатимуться в 12 видах спорту: художній гімнастиці, легкій атлетиці, баскетболі 3×3, велоспорті (велошосе та маунтенбайк), гандболі, дзюдо, плаванні, тенісі, волейболі, скейтбордингу, веслуванні на каное та жіночому футболі.

Відзначимо, що маунтенбайк, скейтбординг, баскетбол 3×3 та жіночий футбол дебютують на ЄЮОФ у Маріборі у 2023 році, причому планується, що останній стане найпопулярнішим видом спорту у місті та стане своєрідним майданчиком для просування жіночого футболу в Європі.

Медіа