Віцепрезидент НОК України Віктор Корж привітав представників спортивної медицини з професійним святом
17 Червня 2021 Поділитися
Віцепрезидент НОК України Віктор Корж привітав представників спортивної медицини з професійним святом

Сьогодні у Центрі спортивної медицини, розташованому у Олімпійському центрі «Конча-Заспа», відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. З професійним святом представників однієї з найблагородніших у світі професій завітали привітати віцепрезидент Національного олімпійського комітету України Віктор Корж та заступник Міністра молоді та спорту Ніна Уманець.

Віктор Корж передав спортивним лікарям щирі вітання від імені Олімпійської родини України на чолі з Олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою, а також подяки НОК й олімпійські подарунки. Під час свого виступу він відзначив високу відданість та надзвичайну відповідальність медичних працівників під час пандемії та подякував їм за особливий вклад у спортивні здобутки України.

«Наша Олімпійська родина завжди відчуває вашу підтримку та професіоналізм. Адже ви не просто ведете медичний супровід атлетів та дбаєте про здоров’я олімпійців, а й сприяєте їх активному відновленню після тяжких навантажень та травм. Завдяки вашим знанням, дослідженням, досвіду наші спортсмени виходять не лише на пік своєї форми, а й підкорюють спортивні вершини на найпрестижніших змаганнях світу. Тож бажаємо вам наснаги у відповідальній місії, невичерпного оптимізму та олімпійського здоров’я», - наголосив віцепрезидент НОК.

Медіа