У Києві розпочав роботу Всеукраїнський форум «Україна 30. Здорова Україна», ініційований Президентом України
22 Червня 2021 Поділитися
У Києві розпочав роботу Всеукраїнський форум «Україна 30. Здорова Україна», ініційований Президентом України

Сьогодні розпочав роботу Всеукраїнський форум «Україна 30. Здорова Україна», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським, що триватиме в Києві 22-24 червня. Участь у першій панелі заходу «Активна Україна» взяли керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Міністр молоді та спорту України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, заступниця Міністра освіти і науки Віра Рогова. Модератором «Активної України» стала голова Антуражної комісії НОК України, радниця голови Офісу Президента України з питань спорту, призерка Олімпійських ігор Олена Говорова.

Форум «Україна 30» вже біля пів року є дискусійним майданчиком, на якому представники влади, експертного середовища, громадянського суспільства та міжнародної спільноти піднімають низку проблем, які потребують виважених рішень.

Під час відкриття заходу Глава держави представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна», що має на меті збільшити тривалість  життя українців. Він наголосив, що питання здоров’я було важливим в усі часи, та у 2020 році, під час пандемії COVID-19, набуло особливого значення. Тож, з цієї кризи потрібно зробити правильні висновки та вийти сильнішими.

«Здоровий і активний спосіб життя має бути в тренді, має стати якщо не національною ідеєю, то принаймні невід’ємною частиною нашої ментальності та стилю життя всього нашого суспільства», – зазначив Президент.

Програма має вісім складових. Це модель здорової школи,  медичні огляди для людей старшого віку, популяризація спортивних секцій та гуртків, нові онлайн-додатки, якими діти та батьки зможуть користуватись під час занять спортом, створення і спортивних майданчиків  тощо.

Відзначимо «активні парки», які з’являться у всіх куточках країни, за словами Глави держави мають стати локаціями здорової країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців.

«Це – можливість без дорогих тренажерів, без персонального тренера, коли тобі зручно разом з нашими олімпійськими чемпіонами, зірками українського спорту, зірками нашого телебачення, кіно та музики разом займатися спортом», – розповів Президент.

Медіа