Сергій Бубка: «Олімпійська родина підтримує Всеукраїнську програму «Здорова Україна»
22 Червня 2021 Поділитися
Сергій Бубка: «Олімпійська родина підтримує Всеукраїнську програму «Здорова Україна»

Про це сьогодні наголосив президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка на відкритті Всеукраїнського Форуму «Україна 30», під час якого Президент України Володимир Зеленський оголосив про старт Всеукраїнської програми «Здорова Україна».

Сергій Бубка подякував Главі держави за прекрасну ініціативу та відзначив, що сьогодні у постковідний період весь світ визнає вагому роль спорту у відновленні психологічного стану людини та  збереженні її здоров’я, що засвідчують відповідні резолюції ООН та заяви світових лідерів на саміті G20, які наголосили на великому значенні спорту і фізичного виховання для відновлення людства після пандемії.

«Спорт об’єднує. І я чітко бачу мету цієї програми – об’єднати країну, виховати здорову, успішну націю. Впевнений, що об’єднавши  наші зусилля ми зможемо це зробити», - відзначив Сергій Бубка.

Як розповів Олімпійський чемпіон, згідно з британськими дослідженнями, вкладаючи 1 фунт в спорт, можна заощадити 8 фунтів, що потрібно буде використовувати на лікування своїх громадян. За його словами, нині відчувається зростання фізичної активності серед українців. Все більше і більше можна зустріти людей, які займаються фізичною культурою як самостійно, так і цілими родинами. Цьому сприяє і розбудова спортивної  інфраструктури для  спорту вищих досягнень і масового спорту, що реалізовується відповідно до програми Президента України.

«Для того, щоб у людей з’явилось бажання і можливість займатися фізичною культурою і спортом потрібна інфраструктура, герої спорту, на прикладах яких ми зацікавимо дітей, залучимо батьків підтримувати наших олімпійців, вести своїх діточок на спортивні майданчики й до спортивних секцій, - зауважив Сергій Бубка.

«Як людина, яка присвятила все своє життя спорту великих досягнень, переконаний, що в такій системі будуть зростати нові українські зірки, які будуть прославляти нашу країну та український спорт».

Окрім того, задля успішної реалізації «Здорової України», на переконання Сергія Бубки, спорт та спортивні програми мають активніше просуватися в медіапросторі:

«Ми повинні бачити не лише Олімпійські ігри, а й чемпіонати світу Європи, чемпіонати України. Це буде підвищувати інтерес у суспільства, об’єднувати людей, націю навколо перемог українців і сприяти залученню якомога більшої кількості українців до активного і здорового способу життя».

Наприкінці свого виступу президент НОК нагадав присутнім, що завтра весь світ святкує Олімпійський день, тож  користуючись нагодою запросив долучитися до Олімпійської зарядки та побажав бути здоровими, пишатися своїми досягненнями і жити в здоровій, прекрасній, успішній Україні.

 

 

Медіа