Понад 500 одеситів взяли участь в Олімпійському дні
22 Червня 2021 Поділитися
Понад 500 одеситів взяли участь в Олімпійському дні

Понад 500 чоловік взяли участь в наймасовішій спортивній події в Одесі – Олімпійському дні, який проводиться щорічно з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету. Захід відбувся на традиційній локації – в Парку перемоги.

На жаль, не всі зірки змогли побувати на головному спортивному святі Одеської області, але й без того від їх кількості рябіло в очах: олімпійські чемпіони Яків Железняк, Олена Соколовська, Микола Мільчев, який, нагадаємо, очолює відділення НОК України в Одеській області, срібна призерка Олімпійських ігор Любов Рудовська, а також олімпійці-2020 – каратистки Анжеліка Терлюга, Аніта Серьогіна, Ірина Маловічко, які на короткий час перервали підготовку до Токіо-2020, щоб зарядитися енергією олімпійського свята. Побачили ми на святі і Бориса Робульця - тренера Олімпійського чемпіона зі стрибків у висоту Геннадія Авдєєнка.

Церемонія відкриття розпочалася під Олімпійський гімн. Під цю мелодію представниці колективу Одеської федерації чирлідінгу винесли прапор НОК України. Далі традиційні вітальні слова: від голови відділення НОК України в Одеської області Миколи Мільчева і начальника управління фізкультури і спорту Одеської облдержадміністрації Валентина Кольчака, які в один голос побажали успіху нашим спортсменам на Іграх в Токіо-2020, а також закликали всіх присутніх щосили вболівати за них.

Далі – приємна та важлива частина свята, а саме нагородження олімпійськими подарунками: присутніх на святі легенд одеського спорту, родичів знаменитих одеських олімпійців, які вже пішли з життя, олімпійців-2020 і їхніх тренерів, а також керівників організацій, які сприяли їхній підготовці. Всього – більше 30-ти чоловік.

Під завісу цієї приємної частини напутні слова учасникам Олімпіади-2020 від Олімпійського чемпіона Якова Железняка, якій побажав олімпійцям, щоб удача завжди знаходилася поруч з ними.

Своєрідним містком від урочистої частини до активності став виступ каратистів – представників СК «Захист», які показали на татамі: різноманітні комбінації, техніки захисту і атаки, а також виступи в куміте і ката.  Нагадаємо, що два з шести олімпійців на Іграх-2020 представляють саме карате.

В головній події свята – масовому пробігу – стартували більше 350-ти чоловік: наймолодшому учаснику було три роки. Для когось це була просто участь у спортивному, а хтось щосили боровся – хто за перемогу, хто із самим собою.

Проходили забіги в залежності від вікової категорії: наймолодші розпочинали – з дистанції 50 метрів, найстарші завершували – бігом на 500 метрів.

Кращі - чемпіони і призери - отримали призи від відділення НОК України в Одеській області, а всі спортсмени – сертифікати учасника Олімпійського дня.
 

Медіа