Президент України обговорив з президентом МОК майбутні Олімпійські ігри в Токіо та розповів про старт програми «Здорова Україна»
23 Червня 2021 Поділитися
Президент України обговорив з президентом МОК майбутні Олімпійські ігри в Токіо та розповів про старт програми «Здорова Україна»

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови поспілкувався з президентом Міжнародного Олімпійського Комітету Томасом Бахом про майбутні Олімпійські ігри в Токіо та розповів про запровадження загальнонаціональної програми «Здорова Україна». До обговорення також долучився член МОК, президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

 Глава держави привітав Томаса Баха з річницею створення МОК і відзначив вагомий внесок комітету в розвиток олімпійського руху та популяризацію спорту в усьому світі. Володимир Зеленський зауважив, що з цієї нагоди НОК України була розроблена спеціальна святкова олімпійська зарядка, яка об’єднала країну під гаслом «Заряджайся спортом».

«Україна – країна олімпійських чемпіонів. Яскравий приклад цього – президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка», – наголосив Володимир Зеленський.

Сторони обмінялися думками щодо Олімпійських ігор у Токіо, на які очікують мільйони вболівальників у всьому світі.

«Вірю, що пандемія не зашкодить проведенню Олімпіади. Україна буде гідно представлена на цьому святі спорту, яке об’єднає весь світ», – заявив Глава держави.

Президент розповів Томасу Баху про ключові елементи загальнонаціональної програми «Здорова Україна», впровадження якої дасть змогу зробити спорт доступнішим для всіх категорій населення країни. Основними складовими програми є ініціатива «Здорова школа», впровадження системи постійних медичних оглядів для громадян від 55 років і будівництво спортивних майданчиків та парків активного відпочинку в Україні. Глава держави наголосив: «Головна мета програми – українці мають жити довше та якісніше».

Своєю чергою, Томас Бах подякував за привітання та прийняв запрошення Володимира Зеленського відвідати Україну для участі у святкових заходах з нагоди 30-ї річниці створення Національного олімпійського комітету.

Медіа