Всеукраїнська олімпійська зарядка в Рівному
23 Червня 2021 Поділитися
Всеукраїнська олімпійська зарядка в Рівному

Щорічно, 23 червня, у всьому світі відзначається Міжнародний олімпійський день. Цьогоріч, Національний олімпійський комітет України разом із традиційним проведенням Олімпійського дня запропонував і інші форми святкування. Зокрема, проведення одночасно по всій країні «Всеукраїнської олімпійської зарядки» зі спеціально розробленими вправами відомою українською спортсменкою, бронзовою призеркою Олімпійських ігор з художньої гімнастики Анною Різатдіновою.

          В Рівному захід розпочався на майдані Незалежності з оголошення вітання учасників від президента НОК України Сергія Бубки, яке зачитав голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук.

          Далі була безпосередньо сама зарядка під мелодію пісні «Ми» групи «Антитіла», в якій взяли участь студенти Рівненського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України, Рівненського коледжу економіки та бізнесу та Рівненського професійного ліцею. А допомагали їм правильно виконувати вправи студенти та випускники РДГУ разом з викладачками кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту Ілоною Панчук та Іриною Давидюк.

          Після феєричного завершення зарядки за участю майже 300 юнаків та дівчат, працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради запросили присутніх до різноманітних спортивних конкурсів: «Настільний теніс», «Кільця», «Дартс», «Гімнастичний», «Скакалка».

          Всі учасники заходу отримали «Олімпійські сертифікати», а переможці конкурсів були відзначені спеціальними призами.

          Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області висловлює подяку за участь у «Всеукраїнській олімпійській зарядці» керівникам та викладацькому складу зазначених вище навчальних закладів, а також Рівненському обласному відділенню (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

Медіа