Сергій Бубка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії
28 Липня 2021 Поділитися
Сергій Бубка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії

Сьогодні у Токіо президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії Сергієм Корсунським.

Спілкування відбувалося навколо питань підготовки та проведення японською столицею Ігор ХХХІІ Олімпіади, їх великій  місії та ролі для всього посткороновірусного світу, перебігу змагань, а також участі Національної Олімпійської збірної України у цьому довгоочікуваному мультиспортивному форумі планети.

Співрозмовники зійшлися на думці, що спорт має провідну місію у світовій дипломатії.

За словами Сергія Корсунського, завдяки успішним виступам українських атлетів, які добре відомі та шановані у світі, зростає міжнародний імідж України.

Посол розповів, що під час зустрічей, які він проводить на найвищих рівнях у цій країні, постійно відзначаються українські успіхи в спорті. Тут високо ціняться  як здобутки легендарних олімпійців, таких як Сергій Бубка, який встановив саме в Японії декілька світових рекордів у стрибках з жердиною,  а також і чинних уславлених спортсменів, які зараз представляють нашу Україну на Олімпійських іграх, зокрема тенісистки Еліни Світоліної, дзюдоїстки Дар’ї Білодід та багатьох інших.

Своєю чергою, президент НОК України відзначив наполегливість та стійкість країни-господаря Ігор, а з цим великий вклад японської сторони, аби як найкраще провести Ігри Олімпіади у такі непрості часи.

Користуючись нагодою, Сергій Бубка висловив вдячність Посольству України в Японії за сприяння та підтримку, що надається нашій команді для участі в Олімпійських іграх в Токіо.

Медіа