Володимир Станкевич: «Щиро просимо пробачення, що не змогли сьогодні порадувати наших вболівальників»
30 Липня 2021 Поділитися
Володимир Станкевич: «Щиро просимо пробачення, що не змогли сьогодні порадувати наших вболівальників»

Українська чоловіча збірна з фехтування у складі Ігоря Рейзліна, Богдана Нікішина, Романа Свічкаря та Анатолія Герея завершує свій виступ в олімпійському Токіо.

Зустріч з представниками Піднебесної в 1/4 фіналу, яка завершилася з рахунком 35:45, стала вирішальною для українців у боротьбі за нагороди Ігор ХХХІІ Олімпіади.

Після цього наші хлопці провели ще два поєдинки, виграли в Італії (45:39) і поступилися Франції (39:45), посівши шосте місце у підсумку.

 «Ми в принципі непогано розпочали поєдинок проти Китаю. Але наймолодший у нашій команді спортсмен не зміг впоратися насамперед з психологічною напругою, і хвилювання позначилося на його фехтуванні. Хлопці намагалися ліквідувати відставання, але суперник дуже зібрано та дисципліновано працював на утримання рахунку» - прокоментував виступ своїх підопічних старший тренер чоловічої команди шпажистів Володимир Станкевич.

 «У цій ситуації не знімаю з себе відповідальності. Ви ж знаєте, якщо команда програла, то винен, звісно, тренер. Адже він не зміг знайти потрібні слова і застосувати той підхід у підготовці, який би забезпечив перемогу. Ми щиро просимо вибачення у всіх, хто вболівав і розраховував на нас. Будемо намагатися не опускати руки, продовжимо боротися. Дякую усім, хто за нас переживає та підтримує».

 

 

Медіа