Еліна Світоліна здобуває історичну «бронзу» на Олімпійських іграх в Токіо!
31 Липня 2021 Поділитися
Еліна Світоліна здобуває історичну «бронзу»  на Олімпійських іграх в Токіо!

Маємо медальний здобуток української тенісистки на Олімпійських іграх! Перша ракетка України виборола «бронзу» в змаганнях індивідуального турніру на кортах тенісного парку «Аріаке» олімпійського Токіо.


У напруженому протистоянні з представницею Казахстану Оленою Рибакіною, Еліна показала справжню вольову боротьбу та завершила зустріч на свою користь з рахунком : 1:6; 7:6 ; 6:4.

Нагадаємо, що на шляху до омріяного здобутку наша тенісистка вивела з гри Лауру Зігемунд, Айлу Томлянович, Марію Саккарі та Камілу Джорджі. Лише представниця Чехії Маркета Вондроушова зупинила українку у півфіналі.

Бронзова медаль Світоліної в японській столиці – справжнє досягнення - адже за всю історію незалежної України жодному нашому співвітчизнику ще не вдавалося підійматися на олімпійський п’єдестал у тенісі.

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який особисто вболівав за Еліну на кортах, привітав спортсменку, її наставників, Федерацію тенісу України з медальним здобутком й побажав подальших перемог та успіхів.

Медіа