Юрій Чебан: «Не будемо впадати у відчай – матимемо можливість реабілітуватися»
03 Серпня 2021 Поділитися
Юрій Чебан: «Не будемо впадати у відчай – матимемо можливість реабілітуватися»

На Олімпійських іграх в Токіо другий день тривають змагання у веслуванні на байдарках та каное. Сьогодні складним видався півфінальний старт для нашої каное-двійки на дистанції 1000 метрів.

Що саме завадило Павлу Алтухову та Дмитру Янчуку пробитися до фіналу А прокоментував пресслужбі Національного олімпійського комітету України головний тренер нашої команди, Олімпійський чемпіон Юрій Чебан.

 «В мене самого «мурахи ходять». Хочеться взятися за весло та повернутися. Є сили та бажання, але маю вже інше покликання – вести команду вперед. Сподіваюся, все ж складеться як планували. Хоча, перші два дні виявилися невдалими для нас: і через погоду, і через розташування човнів. На цих змаганнях вперше нікому не надають системи розподілу по водах. Тобто не було можливості «обрати воду», щоб ми стали на іншому боці. Той вітер який розганявся нам на зустріч, давав в наш бік більшу хвилю», - розповів наставник українських веслувальників.

 «Якби хлопці по-іншому стояли – спереду лівий, а позаду – правий – більше б сил вкладалося у веслування, ніж на утримування човна по центру. Такий би розподіл був би кращим для нас. А в нас було навпаки. Але ми не будемо впадати у відчай. Павло ще має можливість реабілітуватися. Він краще виступає в каное-одиночці, як показало Ріо-2016. Це спорт. Виграє сильніший і сильніший має право захищати честь своєї держави на Олімпійських іграх. Та все ж наша війна не програна – маємо кілька патронів в олімпійській обоймі».

Медіа