Парвіз Насібов: «Відкладу всі емоції та готуватимусь до фіналу»
03 Серпня 2021 Поділитися
Парвіз Насібов: «Відкладу всі емоції та готуватимусь до фіналу»

За підсумками надемоційного та непростого півфіналу серед борців греко-римського стилю у вазі до 67 кг українець Парвіз Насібов став першим з представників нашої збірної, кому вдалося пробитися до фіналу Олімпійських ігор-2020.

Попри те, що на початку відповідальної  та складної сутички з представником Єгипту Мохамедом Ібрагімом Ель-Сайєдом, суперник першим отримав суддівські бали, та в другому періоді українець був активнішим та  на останніх секундах і вирвав перемогу з рахунком 7:6.

«Мені вдалося подолати нелегкий шлях до олімпійського Токіо. І зараз не можу стримати сліз. Щиро дякую всій Україні, я дуже люблю свою країну. Дякую також за підтримку моїй родині та близьким, а також усім моїм наставникам», - поділився враженнями після перемоги наш борець класик.

«Мій тренер Володимир Шацьких, певно, радіє зараз більше ніж я. І я йому вдячний безмежно, адже він змусив мене повірити в  себе. І ця віра в мене буде ще довго. То ж обіцяю стати сильніше та радувати своїми здобутками. Тепер потрібно відкласти емоції та готуватися до фіналу».

Медіа