Жан Беленюк: «Хочу порадувати Україну гідним результатом»
03 Серпня 2021 Поділитися
Жан Беленюк: «Хочу порадувати Україну гідним результатом»

Завтра Україна вболіватиме відразу за двох наших борців-класиків, які вибороли право позмагатися за олімпійські нагороди в столиці Японії. Слідом за Парвізом Насібовим (до 67 кг), до фіналу Олімпійських ігор серед представників греко-римської боротьби у вазі до 87 кг увірвався й лідер синьо-жовтої збірної Жан Беленюк.

 З рахунком 7:1 наш співвітчизник у півфінальній сутичці здолав хорвата Івана Хуклека.

 Як розповів спортсмен пресслужбі Національного олімпійського комітету, перемогою він перш за все завдячує своєму тренерові – його віра та титанічна праця допомогла досягти таких результатів:

«Разом з моїм тренером Володимиром Шацьких, проаналізував помилки, що зробив на останньому чемпіонаті Європи. І це допомогло мені налаштуватися і виграти сьогодні. Я знаю як українці вболівають за нас та переживають, і хочу порадувати їх гідним результатом», - поділився Жан Беленюк.

 «Олімпійські ігри – це ті змагання, де потрібно налаштовуватися на абсолютно кожну сутичку. Ми бачили як фаворити «вилітати» вже в першому колі, і це звична ситуація для Олімпіади. Це неймовірна відповідальність і потрібно психологічно до цього бути готовим».

 

 

 

 

Жан Беленюк: «Хочу порадувати Україну гідним результатом» Завтра Україна вболіватиме відразу за двох наших борців-класиків, які вибороли право позмагатися за олімпійські нагороди в столиці Японії. Слідом за Парвізом Насібовим (до 67 кг), до фіналу Олімпійських ігор серед представників греко-римської боротьби у вазі до 87 кг увірвався й лідер синьо-жовтої збірної Жан Беленюк. З рахунком 7:1 наш співвітчизник у півфінальній сутичці здолав хорвата Івана Хуклека. Як розповів спортсмен пресслужбі Національного олімпійського комітету, перемогою він перш за все завдячує своєму тренерові – його віра та титанічна праця допомогла досягти таких результатів: «Разом з моїм тренером Володимиром Шацьких, проаналізував помилки, що зробив на останньому чемпіонаті Європи. І це допомогло мені налаштуватися і виграти сьогодні. Я знаю як українці вболівають за нас та переживають, і хочу порадувати їх гідним результатом», - поділився Жан Беленюк. «Олімпійські ігри – це ті змагання, де потрібно налаштовуватися на абсолютно кожну сутичку. Ми бачили як фаворити «вилітати» вже в першому колі, і це звична ситуація для Олімпіади. Це неймовірна відповідальність і потрібно психологічно до цього бути готовим».
Просмотрено Ann в 14:11
Медіа