Ірина Коляденко: «Ціль не змінюється – олімпійське золото»
04 Серпня 2021 Поділитися
Ірина Коляденко: «Ціль не змінюється – олімпійське золото»

Українська борчиня Ірина Коляденко (до 62 кг) стала другою представницею жіночої боротьби, яка здобула бронзову нагороду до скарбнички української збірної на Олімпійських іграх у Токіо.

Спортсменка розповіла, що найтяжче на шляху до п'єдесталу було витримати психологічне навантаження.

«Було нелегко після програшу у півфіналі. Але налаштуватися на «бронзову сутичку» мені допоміг мій тренер. Я вдячна за нагороду. Це був тяжкий шлях і рада, що я його пройшла з такою класною командою», - поділилася Коляденко та розповіла про майбутні плани й цілі.

«Зараз хочу відпочити. А планувати, що далі - будемо вже, коли повернусь на килим. Але ціль не змінюється – олімпійське золото».

Ірина Коляденко: «Ціль не змінюється – олімпійське золото в Парижі» Українська борчиня Ірина Коляденко (до 62 кг) стала другою представницею жіночої боротьби, яка здобула бронзову нагороду до скарбнички української збірної на Олімпійських іграх у Токіо. Спортсменка розповіла, що найтяжче на шляху до п'єдесталу було витримати психологічне навантаження. «Було нелегко після програшу у півфіналі. Але налаштуватися на «бронзову сутичку» мені допоміг мій тренер. Я вдячна за нагороду. Це був тяжкий шлях і рада, що я його пройшла з такою класною командою», - поділилася Коляденко та розповіла про майбутні плани й цілі. «Зараз хочу відпочити. А планувати, що далі - будемо вже, коли повернусь на килим. Але ціль не змінюється – олімпійське золото».
Просмотрено Ann в 16:28
Медіа