Юрій Чебан: «Нам вдалося продовжити династію спринтерів. І це лише початок»
05 Серпня 2021 Поділитися
Юрій Чебан: «Нам вдалося продовжити династію спринтерів. І це лише початок»

На ХХХІІ Олімпійських іграх Україна отримала 12-ту нагороду. Її здобула каноїстка Людмила Лузан, яка відкрила медальний рахунок для наших веслувальників в олімпійському Токіо.

 «Хоч зараз на Олімпійських іграх і немає дистанції 200 метрів у чоловіків, але нам вдалося продовжити династію спринтерів і в Україні, і у світі», - прокоментував  пресслужбі Національного олімпійського комітету України виступ своєї підопічної головний тренер української збірної, Олімпійський чемпіон Юрій Чебан.

 «Люда – велика молодчина та велика трудяга. Ще, звісно, є над чим працювати. Але це лише початок. Вітаю Івано-Франківську школу, Сергія Батомункоєва – першого наставника Людмили Лузан, полтавського тренера Миколу Мацапуру, Полтавщину та всю Україну з цим медальним здобутком».  

 Вдячна всім своїм наставникам і новоспечена олімпійська медалістка: «Я мріяла перемогти, але це мої перші Олімпійські ігри. Впевнена – на мене ще чекають золоті здобутки. Попереду моя коронна дистанція на 500 м у двійці. То ж не буду зупинятися та продовжу боротися разом з Анастасією Четверіковою», - відзначила Людмила Лузан.

Медіа