Вероніка Марченко завітала до «Lviv Olympic Space»
05 Серпня 2021 Поділитися
Вероніка Марченко  завітала до «Lviv Olympic Space»

Титулована львів’янка зі стрільби з лука Вероніка Марченко, яка брала участь у Олімпійських іграх в Токіо-2020 вже повернулася додому та відвідала унікальний спортивний простір – олімпійську фан-зону «Lviv Olympic Space». Усі відвідувачі були приємно здивовані та зустріли лучницю гучними оплесками.

Модератори фан-зони поспілкувались зі спортсменкою, розпитали про враження від участі в Олімпійських іграх,  про атмосферу в олімпійському Токіо та про найближчі плани Вероніки Марченко.

«Є до себе багато питань і є, над чим працювати далі, – зізналася лучниця. — Вже на цих вихідних  їду на Чемпіонат України, де буде проходити відбір на чемпіонат світу».

Також спортсменка відзначила те, що Львів  чи не єдине місто в Україні з таким простором для вболівальників, які підтримують олімпійську збірну: «Ідея зробити «Lviv Olympic Space» – супер! Мені надсилали звідси багато фотографій та відео і це було надзвичайно приємно. Це додавало ще більше сил та наснаги до роботи».

Після інтерв’ю журналістам, які також завітали до фан-зони, щоб зустріти Вероніку Марченко, вона залишилась, аби разом з іншими вболівальниками підтримати ще одну львів’янку – Аллу Черкасову (вільна боротьба), яка саме виходила змагатися у бронзовому фіналі з Олімпійською чемпіонкою з Японії.

Це було фантастично. Емоції вирували не лише на борцівському килимі, але й у фан-зоні, адже Аллі вдалося вирвати перемогу і здобути омріяну бронзу.

Медіа