Імениті лучники Харкова долучились до екоакції на підтримку наших олімпійців в Токіо
05 Серпня 2021 Поділитися
Імениті лучники Харкова долучились до екоакції на підтримку наших олімпійців в Токіо

Відділення Національного Олімпійського комітету України у Харківській області разом з іменитими лучниками - Олімпійським чемпіоном Віктором Рубаном та призером Олімпійських Ігор Олександром Сердюком, а також представниками громадської організації «Благовіст 2013», єдиною дружньою командою відвідали Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

На початку зустрічі очільник регіонального олімпійського осередку Віктор Христоєв розповів про олімпійські цінності та важливість спорту у житті людини, а наші олімпійці підтвердили це фактами зі свого спортивного життя.

Після теплої розмови гості разом з дітьми реалізували екологічний напрямок всеукраїнського освітнього проєкту НОК України Olympiclab,  під час якого усі разом посадили чудові вічнозелені туї на знак підтримки українських спортсменів, які беруть участь в Олімпійських іграх у столиці Японії.

Дитячі радощі від спільної праці не мали меж, що в черговий раз підтвердило те, що майбутнє нашої України має бути щасливим незалежно від складних життєвих ситуацій.

  

Медіа