#OlympicLab завітав до «Молодої гвардії» в Полтаві
06 Серпня 2021 Поділитися
#OlympicLab  завітав до «Молодої гвардії» в Полтаві

Регіональний олімпійський осередок реалізував всеукраїнський освітній проєкт Національного олімпійського комітету #OlympicLab за напрямком «Гендерна рівність в спорті» у дитячому оздоровчому таборі «Молода гвардія» в місті Полтава.

Під час заходу  дітям розповідали про сучасні тенденції в гендерній рівності у спорті та надавали поради з організації тренувань і здорового способу життя.

Також відповідальний секретар відділення НОК України в Полтавській області Олена Кучеренко  ознайомила учасників з історією розвитку Олімпійських ігор та політикою Міжнародного олімпійського комітету щодо дотримання гендерної рівності у спорті.

Після невеличкої лекції хлопці та дівчата почали змагатися у різноманітних естафетах та вікторинах на олімпійську тематику.

«Мені дуже сподобалась атмосфера. Ми з друзями гарно провели час. Для мене спорт — важлива частина життя. Я люблю тренування. Мрію взяти участь у Олімпійських іграх, тому тема гендерної рівності дуже важлива. Дівчат значно менше і їх спортивна кар’єра коротша, ніж у хлопців», - поділилася враженнями від участі в проєкті одна з учасниць заходу.

На згадку про цікаву зустріч  діти отримали подарунки від НОК України та регіонального відділення.

Медіа