Юрій Чебан: «З такою командою на нас чекає успіх!»
07 Серпня 2021 Поділитися
Юрій Чебан: «З такою командою на нас чекає успіх!»

Після срібної нагороди українок Людмили Лузан та Анастасії Четверікової на дистанції 500 метрів у фіналі каное-двійок, Олімпійський чемпіон Юрій Чебан поділився з пресслужбою Національного олімпійського комітету України враженнями від виступу підопічних.

«Я  просто в приємному шоці. Насправді, ми зробили неможливе. Дві медалі на Олімпійських іграх у видах, які тільки увійшли до програми – це сенсація. Це наша командна робота, робота тренерського складу, спортсменів, масажистів, і це свідчить про те, що ми працюємо як єдиний організм. Так, є деякі недоліки, над якими ще будемо працювати, але це нормально», - розповів головний тренер збірної.

«З дівчатами нам, насправді, дуже пощастило. Ми певно переживали більше за них. Вони стали і спокійно відпрацювали заїзд на всі 110 відсотків. Попереду дуже багато роботи. Адже до олімпійського старту в Парижі всього три роки і вже за рік потрібно ставати на дистанцію та виборювати ліцензію.  Та ми довели, що ми можемо і, що олімпійські нагороди у веслуванні – не випадковість. З такою командою на нас чекає успіх!»

Медіа