Людмила Лузан – прапороносець України на закритті Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо
08 Серпня 2021 Поділитися
Людмила Лузан – прапороносець України на закритті Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо

Сьогодні о 14:00 за київським часом в Токіо відбудеться урочиста церемонія закриття Ігор ХХХІІ Олімпіади, на якій українські спортсмени вибороли 19 медалей.

Високої честі нести державний прапор України на церемонії закриття Ігор довірено володарці двох олімпійських нагород у веслуванні на байдарках і каное Людмилі Лузан.

«Для мене це дуже велика честь. Чесно скажу, не очікувала. Коли мені про це повідомили, я стрибала від щастя. Хочу сказати, що я також не очікувала, що все так складеться для мене в Токіо й я зможу вибороти дві з двох можливих для мене олімпійських нагород. Це неймовірно! Сьогодні я з гордістю буду нести прапор нашої країни! З нетерпінням очікую на цю мить. Це найяскравіше завершення токійської Олімпіади! Я дуже щаслива!», - сказала пресслужбі Національного олімпійського комітету спортсменка.

Нагадаємо, в олімпійському Токіо 24-річна українка двічі підіймалася на п'єдестал пошани, виборовши «срібло» із партнеркою по збірній Анастасією Четверіковою у каное-двійці на 500 метрів й «бронзу» у змаганнях каное-одиночок на дистанції 200 метрів.

Медіа