Історичні медалі повернулися на Батьківщину
11 Серпня 2021 Поділитися

У перші хвилини 11 серпня до України повернулися срібні та бронзові призерки Олімпійських ігор в Токіо-2020.

В аеропорту «Бориспіль» історичні медалі у синхронному плаванні – дуеті, які вибороли Марта Федіна та Анастасія Савчук й групі, володарками «бронзи» стали: Владислава й Марина Алексіїви, Катерина Резнік, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Марта Федіна, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно, а також дві медалі – «срібло» і «бронзу» Людмили Лузан та Анастасії Четверікової, зустрічали віцепрезидент НОК, президент Федерації України з синхронного плавання Ігор Лисов, заступниця міністра молоді та спорту Ніна Уманець.

До привітань долучилися і представники фізкультурно-спортивних товариств, місцевих органів влади, друзі, близькі та журналісти.

«Коли працює професійний тренерський склад, є самовіддача та наполегливість, тому й результати виходять такими. Вірю, що цей успіх буде спонукати спортсменок працювати ще з більшим завзяттям, щоб вже на наступних Олімпійських іграх в Парижі, знову піднявся синьо-жовтий прапор і пролунав гімн України», - побажав всім медалістам Токіо-2020 Ігор Лисов.

Також президент Федерації синхронного плавання вручив відповідні подяки спортсменкам та усьому тренерському колективу за показані високі історичні результати.

Всі медалісти Ігор відзначили, що вдячні кожному, хто їх підтримував, підбадьорював, адже кожна їхня перемога – це черговий посил усьому світу, що українці сильні й спортивні.

У свою чергу головний тренер збірної команди України з веслування та байдарках і каное дворазовий Олімпійський чемпіон Юрій Чебан відзначив, що набагато важче бути тренером і переживати за результат всієї команди. «Кожен з нас готовий віддати всі сили заради того, щоб прославляти Україну».

Після невеликого відпочинку на спортсменок знову чекають тренуванні і підготовка до нового олімпійського сезону.

Також на медалісток Ігор чекав сюрприз. Партнер НОК України - національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV, вручив медалістці Токіо-2020 сертифікат на підписку, за якими вона зможе дивитися Олімпійські ігри як онлайн, так і в запису до 7 діб.

Медіа