Слобожанщина радо зустріла бронзових призерок Олімпійських ігор з синхронного плавання
11 Серпня 2021 Поділитися
Слобожанщина радо зустріла бронзових призерок Олімпійських ігор з синхронного плавання

До харківського Палацу спорту прийшли сотні прихильників та шанувальників спорту, керівників області та міста Харкова, депутати місцевих рад, рідні близькі спортсменів та тренерів, представників засобів масової інформації аби під шалені оплески зустріти збірну команду з синхронного плавання, яка здобула історичні нагороди для України на Олімпійських іграх в японській столиці.

Спортивна родина Слобожанщини радісно вітала бронзових призерок Ігор Олімпіади в Токіо та їх наставників серед яких: Анастасія Савчук, Марта Федіна, Єлизавета Яхно, Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Ксенія Сидоренко, Катерина Резнік, Аліна Шинкаренко, Вероніка Гришко, їх наставники та тренери, спеціалісти, Заслужені тренери України Світлана Саідова, Валерія Меженіна, Олеся Зайцева, Володимир Уткін, Андрій Яковенко, суддя FINA, яка обслуговувала змагання з синхронного плавання Анастасія Петренко.

Відкриваючи зустріч, голова Відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв коротко зазначив: «Ви підкорили Олімп Токіо 2020 і навіки записали свої імена в історію олімпійського руху України та світу. Це перша олімпійська нагорода з синхронного плавання в історії спорту України, як і бронзова медаль Еліни Світоліної з тенісу».

У своїх привітаннях виступаючі передали щиру подяку спортсменкам та їх наставникам.

Слова вдячності від спортсменів та тренерів сказали Головний тренер збірної команди України, Заслужений тренер України Світлана Саідова та учасниця чотирьох Ігор Олімпіади, Заслужений майстер спорту Ксенія Сидоренко. Ці слова були лаконічними, щирими, зі сльозами радості, перемоги і як ніколи короткими «Спасибі Всім за віру допомогу і підтримку. Радість зустрічі на рідній землі. Неможливе стало можливим! Ми разом пройшли цей тернистий шлях до визнання та перемоги».


 

Медіа