Дипломатичний клуб Харкова привітав медалісток Токіо-2020
18 Серпня 2021 Поділитися
Дипломатичний клуб Харкова привітав медалісток Токіо-2020

Харківщина продовжує вшановувати своїх спортивних героїв, які представляли Україну та Слобожанський край на Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо. Збірну команду з синхронного плавання, яка завоювала бронзові олімпійські нагороди в японській столиці, привітали в Дипломатичному клубі Харкова.

Вітання олімпійцям та їх тренерам висловили й направили: Почесний консул Албанії Шахін Омаров, Почесний консул Республіки Казахстан Емін Наджафлі. Також до привітань приєднались Почесний Президент Дипломатичного клубу Сергій Чернов та Почесний консул Литви Константин Токарев.

Зустріч відбулася у залі прийому делегацій Клубу. Слід відзначити, ця зустріч – це не одноразова акція вшанування олімпійців, олімпійських принципів та ідеалів дружби, поваги, досконалості, які ось уже чотири роки об'єднують дипломатичний клуб, Харківську міську раду та відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області. І це логічне продовження заходів традиційної спартакіади серед консульських установ та організацій Харкова, яка не обмежена тільки спортивними заходами.

Члени Дипломатичного клубу вручили всім гостям пам'ятні подарунки. Своєю чергою, олімпійці Харківщини вручили прапор НОК України зі своїми автографами колективу Дипломатичного клубу.

Медіа