Дворазовий призер Олімпійських ігор розповів хмельничанам як здобував омріяні нагороди в Японії
19 Серпня 2021 Поділитися
Дворазовий призер Олімпійських ігор розповів хмельничанам як здобував омріяні нагороди в Японії

Днями до басейну Хмельницького спортивно-культурного центру «Плоскирів» прийшли десятки юних прихильників та шанувальників спорту, рідні і близькі спортсменів та тренери, представники засобів масової інформації. У межах реалізації напрямку «Чат з чемпіонами та навички лідерства» всеукраїнського проєкту Національного олімпійського комітету України # OlympicLab, дворазовий призер Олімпійських Ігор Токіо-2020 Михайло Романчук поділився з хмельничанами своїми враженнями про змагання в японській столиці.

За словами спортсмена, насправді його підготовка до олімпійських стартів тривала все його життя. Тренування розпочалися з шести років, коли батьки вперше віддали його до секції плавання.

«Коли тільки зайшов у басейн, мені одразу сподобалося те, що я роблю. Вже у 14 років, коли я виконав норматив майстра спорту України, я остаточно зрозумів, що це мій вид спорту. Що це те, чим я хочу займатися протягом всього життя», - відзначив Романчук

Розповів Михайло і про враження від здобуття першої олімпійської нагороди. Нагадаємо, рівнянин двічі підіймався на олімпійський п’єдестал у Токіо. Він завоював бронзу на  800- метрівці  та срібло на дистанції 1500 м вільним стилем.

 «У той момент, коли я здобув бронзу, був мікс почуттів. Здається, що п’ять десятих, і ти був би золотим олімпійським призером. Але треба розуміти, що дві десяті, і я був би четвертим. Тому краще, щоб була бронзова медаль, ніж, як говорять спортсмени, - дерев’яна».

Надалі Романчук  змістовно відповів на багаточисленні запитання  з боку молоді  та представників преси, подякував за належну увагу  та чуйне відношення до нього з боку місцевої влади і працівників басейну зокрема.

На заході були присутні також Марина Бех-Романчук  та перший заступник відділення НОК України в Хмельницькій області Віктор Флентін, який презентував новий Олімпійський щоденник з фотографіями  та інформацією про Михайла та Марину, іншими олімпійцями з Хмельниччини та України.

Працівники басейну СКЦ  «Плоскирів» подарували Романчуку футболку зі своїм логотипом і побажали подальших перемог як  на шляху до Олімпіади в Парижі, так і безпосередньо в столиці ХХХІІ Ігор.

Усі присутні мали змогу отримати  сувенірну олімпійську продукцію  та літературу  з автографами спортивної родини Романчуків, познайомитися з олімпійськими символами, сфотографуватися на згадку.

 

Медіа