Олімпійський урок завітав у школи Прикарпаття
06 Вересня 2021 Поділитися
Олімпійський урок завітав у школи Прикарпаття

Після літніх канікул у школах відновилося навчання. Учням 4-А класу ліцею №24 Івано-Франківської міської ради випала можливість розпочинати навчальний рік з «Олімпійського уроку».

Діти радо вітали гостей, які прийшли до них у клас, а це: Галина Турчин-Облещук – учасниця Олімпійських ігор майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (штовхання ядра)  та Володимир Антонець - відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

На початку уроку гості розповіли дітям про зародження та становлення олімпійського руху в Україні та світі, перших олімпійців незалежної України і звісно ж мова йшла й про Олімпійське та Паралімпійське Токіо-2020 де успішно виступали українські спортсмени.

Галина Турчин поділилася своєю олімпійською історією – вона розповіла з чого вона починала, як потрапила в легкоатлетичний спорт та чому обрала саме штовхання ядра. Велику зацікавленість серед учнів викликав сам снаряд, яким змагалася спортсменка і на цьому уроці кожен зміг доторкнутись, а дехто навіть підняти ядро, вагою у чотири кілограми. Запитань від учнів було багато, адже багато з них також відвідують секції з різних видів спорту.

Приємним став момент у завершальній частині заходу, коли кожна дитина висловила своє коротеньке побажання легкоатлетці, серед яких були й досить несподівані.

Підсумувала захід спільна фотосесія з подарунками від відділення НОК України в Івано-Франківській області, які вручили гості всім учасникам.  


 

Медіа