В Ірпені привітали медалістів Міжнародного фестивалю літньої сеньйоріади
06 Вересня 2021 Поділитися
В Ірпені привітали медалістів Міжнародного фестивалю літньої сеньйоріади

В стінах Університету ДФС України 02 вересня 2021 року урочисто зустріли команду Університету третього віку "СВІТ" УДФСУ яка повернулася з м. Луцьк де пройшов V Міжнародний фестиваль літньої сеньйоріади "Спорт для всіх заради здоров’я".

За підсумками фестивалю золоту медаль з настільного тенісу(60+) виборола Світлана Цимбалюк, а  Світлана Бруховецька в цій категорії здобула "срібло".  У номінації "Універсальний спортсмен" (60+) бронзові нагороди отримали Світлана Шевцова та Микола Ейсмонт.  Ще одну нагороду Віталій  Дмитруха, який став бронзовим призером   в номінації  "Універсальний силач" (60+).

Голова відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області  Ігор Малинський також взяв участь у святковій зустрічі медалістів сеньойоріади. Він привітав спортсменів з вдалим виступом та нагородив призерів подяками відділення.

Також на заході були присутні почесні гості : в. о. ректора Університету ДФС України - Валентина Унинець-Ходаківська ; члени відділення НОК України в Київській області Вадим Гаєвий та Віолета Дворнікова; президент Асоціації університетів третього віку Артур Горбовий; депутат Ірпінської міської ради  Андрій Литвинов.Останнє в медіа