Сергій Бубка взяв участь у вшануванні олімпійців-киян
07 Вересня 2021 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь у вшануванні олімпійців-киян

Президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка взяв участь у церемонії вшанування олімпійців, які представляли українську столицю на Олімпійських іграх у Токіо.

«Символічно, що лік українським медалям в Токіо  відкрили саме кияни – першу нагороду для України виборола наша красуня Дарія Білодід, другу – чудовий фехтувальник Ігор Рейзлін. Хочу відзначити сімейність цих нагород, адже наставниками медалістів є батьки – Світлана Кузнєцова і Геннадій Білодід, а також Дмитро Рейзлін – вітаю і дякую», - підкреслив очільник НОК, відзначивши вагому підтримку у підготовці спортсменів з боку влади.

П’ятеро спортсменів-киян, які посіли 3-6 місця та 7 тренерів отримали грошову винагороду, а двоє медалістів – також і відзнаку Київського міського голови «Знак Пошани». Це бронзові олімпійські призери фехтувальник Ігор Рейзлін та дзюдоїстка Дар’я Білодід, а також учасники Олімпійських ігор - легкоатлетка Ірина Геращенко, дзюдоїст Яків Хаммо та велогонщиця Любов Басова.

Міський голова, віцепрезидент НОК України Віталій Кличко, вітаючи спортсменів відзначив їх вклад у написання нової сторінки в історії олімпійського руху:

«Олімпійські ігри – це, мабуть, найголовніші спортивні змагання. І стати чемпіоном Олімпіади – мрія кожного спортсмена. Кияни, разом з усією Україною, вболівали за вас, тримали кулаки й вірили у ваш успіх. Кожна олімпійська нагорода – це свідчення вашого таланту, працездатності та волі до перемоги».

Зі свого боку олімпійці зауважили, що будуть й надалі докладати максимальних зусиль, щоб на наступних Олімпійських іграх переможно підіймався український прапор і звучав український гімн.

 

 

Медіа