Студенти Ірпінського фахового коледжу економіки і права стали учасниками Олімпійського уроку
07 Вересня 2021 Поділитися
Студенти Ірпінського фахового коледжу економіки і права стали учасниками Олімпійського уроку

На Київщині, за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області стартував спортивно-виховний захід «Всеукраїнський олімпійський урок»

Так у парковій зоні Університету ДФС України викладачі, студенти та запрошені гості Ірпінського фахового коледжу економіки і права розпочали свій ранок під гаслом «Спорт – це круто».  Під час заходу було проведено Олімпійську руханку,  в якій взяло участь близько 800 осіб. Кращі студенти - спортсмени коледжу були відзначені подяками відділення та цінними подарунками, також подякою за розвиток та популяризацію олімпійського руху та здорового способу життя серед студентської молоді був відзначений колектив Коледжу. Подяки вручив член виконкому  регіонального олімпійського осередку Вадим Гаєвий.

Також до ранкових рухових активностей  приєдналися: член відділення НОК України в Київській області,  директор  Ірпінського фахового коледжу економіки і права Оксана Пілевич, в.о. ректора Університету ДФС України Валентина Унинець-Ходаківська, член відділення  НОК України в Київській області Віктор Гулай, радник ректора УДФСУ Олександр Дмитрук та професорсько-викладацький склад Університету та Коледжу.

По закінченню заходу з масою позитивних емоцій студенти приступили до навчальних занять, викладачі до своїх функціональних обов’язків.

Останнє в медіа