Олімпійський урок завітав до Отинійського ліцею
07 Вересня 2021 Поділитися
Олімпійський урок завітав до Отинійського ліцею

До Отинійського ліцею, що на Прикарпатті, завітав «Олімпійський урок», ініційований та організований Національним олімпійським комітетом України.

Безпосередніми учасниками заходу стали  учні  6 та 7 класів.

Привітати дітей з початком навчального року та розповісти про свій олімпійський шлях, який привів до омріяних медалей, завітала  Дарія Згоба – учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні, заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, чемпіонка Європи 2007 року.

Разом з Дарією учнів привітав відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області Володимир Антонець. Представник регіонального олімпійського осередку передав для читальної зали  навчального закладу кілька примірників олімпійської літератури.

Захід розпочався урочистою лінійкою, приводом до якої стало імпровізоване відкриття тижня фізичної культури і спорту у  школі.

Далі ліцеїсти мали змогу виступити перед гостями з тематичним концертом,  після чого відбулася спортивна руханка, яку для дітей провела Дарія Згоба.

Відновивши дихання і привівши організми у стан відносного спокою, учні отримали можливість поспілкуватися на різні теми гімнасткою та отримали багато цікавої інформації про користь занять фізичними вправами та здоровий спосіб життя.

По завершенню заходу всі учасники Олімпійського уроку отримали подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області.В Отинійському ліцеї Івано-Франківської області  6 вересня 2021 року відбувся Всеукраїнський захід Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок».

Безпосередніми учасниками заходу стали  учні  6 та 7 класів.

Метою даного заходу було залучення дітей до активних занять спортом, ознайомлення з розвитком сучасного олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя та олімпійських цінностей, а також запобігти правопорушенням і негативним явищам серед дітей та підлітків.

Привітати учнів та розповісти про свій олімпійський шлях, який привів до омріяних медалей завітала  Дарія Згоба Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, чемпіонка Європи 2007 року з спортивної гімнастики, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай).
Разом з Дарією учнів привітали  Володимир Антонець – відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області та Тетяна Мисак – представник НОК України в Івано-Франківській області та передали для читальної зали цього навчального закладу кілька примірників олімпійської літератури.
Захід розпочався урочистою лінійкою, приводом до якої стало імпровізоване відкриття тижня фізичної культури і спорту у даній школі.
В свою чергу, учні ліцею мали змогу виступити перед гостями з тематичним концертом  після чого відбулася спортивна руханка під музичний супровід разом з спортсменкою-олімпійкою.
Відновивши дихання і привівши організми у стан відносного спокою учні ліцею отримали можливість поспілкуватися на різні теми з Дарією. Спортсменка розповіла дітям про свій спортивний шлях та відповіла на усі поставлені запитання, а учні в свою чергу отримали багато цікавої інформації про користь занять фізичними вправами та здоровий спосіб життя.
По завершенню заходу всі учасники Олімпійського уроку отримали подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на згадку.
Медіа