У Нікополі на честь Семена Рохкіна перейменували стадіон та відкрили меморіальну дошку
09 Вересня 2021 Поділитися
У Нікополі на честь Семена Рохкіна перейменували стадіон та відкрили меморіальну дошку

У Нікополі, напередодні професійного свята Дня фізичної культури та спорту, на стіні головного корпусу СК «Електрометалург» на честь відомого спортивного діяча України Семена Яковича Рохкіна відкрили меморіальну дошку.

 Також рішенням президії спортивного клубу було прийняте рішення про присвоєння стадіону «Електрометалург» ім'я Семена Яковича.

Юні вихованці, видатні спортсмени, тренери, викладачі ДЮСШ та пересічні нікопольчани прийшли на захід, щоб віддати данину пам'яті особистості, яка очолювала ДЮСШ та спортивний клуб «Електрометалург» понад 30 років.

Серед почесних гостей були присутні генеральний директор АТ НЗФ, член Національного олімпійського комітету України Володимир Куцін, міський голова Нікополя Олександр Саюк, голова Дніпропетровської обласної організації «Асоціація спортивних журналістів України» Анатолій Косий, виконавчий директор Відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков та інші гості.

Право відкрити меморіальну дошку Семену Рохкіну було надано Володимиру Куціну та Анатолію Косому. Після чого провідні спортсмени СК «Електрометалург» Костянтин Симашко та Альона Шамотіна поклали корзину квітів до пам’ятної дошки від усього спортивного та адміністративного активу клубу.

З нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту від обласного олімпійського осередку на заході були нагороджені тренери-викладачі ДЮСШ «Електрометалург» Зокрема, старший тренер відділення легкої атлетики Олександр Пацеля, тренер відділення скелелазіння Ірина Борщаговська, старший тренер відділення футболу Сергій Меджорін, старший тренер з художньої гімнастики Наталя Луньова, старший тренер відділення боротьби самбо Григорій Дашко. Тренерів нагородили грамотами та олімпійськими подарунками від голови осередку Андрія Павелка. А сам спортивний клуб отримав подяку «За внесок у розвиток олімпійського руху в регіоні» та набор спортивної атрибутики.

 

Останнє в медіа