Олена Кравацька провела Олімпійський урок для учнів одеської гімназії
09 Вересня 2021 Поділитися
Олена Кравацька провела Олімпійський урок для учнів одеської гімназії

Срібна призерка Олімпійських ігор з фехтування Олена Кравацька провела Олімпійський урок для учнів одеської гімназії №1. Захід був організований відділенням Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Титулована спортсменка завітала до навчального закладу не з пустими руками – з шаблею і з численними міжнародними  нагородами, серед яких, безумовно, виділялася олімпійська, що викликало справжній ажіотаж серед юних слухачів. Вони ніяк не могли дочекатися, коли буде можливість поставити запитання. Але всьому свій час.

І після того, як стипендіат відділення Юрій Єгошин, до речі учасник двох Олімпійських ігор в Афінах-2004 та  Пекіні-2008, розповів учням про історію Олімпійських ігор, а Олена про свою кар’єру та особливості фехтування на шаблях, розпочалася нескінченна злива питань від школярів, яку зупинив тільки дзвоник.

Після зустрічі учні отримали й подарунки від відділення НОК України в Одеській області, і можливість наживо поспілкуватися з титулованою спортсменкою, і розглянути в деталях її нагороди.

Завершилося захід традиційним фото на згадку.

Медіа