У Горішніх Плавнях відкрили першу частини галереї «Спортивна гордість міста»
10 Вересня 2021 Поділитися
У Горішніх Плавнях відкрили першу частини галереї «Спортивна гордість міста»

Міське відділення Національного олімпійського комітету України в м. Горішні Плавні напередодні Дня фізичної культури і спорту провели захід з відкриття першої частини галереї «Спортивна гордість міста».

До цієї частини галереї увійшли видатні спортсмени міста, чемпіони та призери чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських Ігор. Всього таких здобутків досягли 43 атлети міста починаючи з 1986 року і по теперішній час.

На урочистому святі були присутні почесні гості: міський голова, голова відділення НОК України в м. Горішні Плавні Дмитро Биков, директор «Благодійного фонду ПГЗК» Вячеслав Мінязев, які перерізали стрічку і урочисто відкрили Галерею. Також були присутні члени виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради, директори навчальних та спортивних закладів міста, тренери-викладачі Дитячо-юнацьких спортивних шкіл і вчителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів, а самі шановані гості – це спортсмени, які увійшли до Галереї «Спортивна гордість міста».

Саму Галерею було відкрито в приміщені спортивного комплексу «Криті тенісні корти». Створення цієї Галереї профінансував Благодійний фонд ПГЗК.
 

Останнє в медіа