Сергій Бубка: «Пишаємося, що Олімпійський рух України робить вагомий внесок у розвиток світового спорту»
12 Вересня 2021 Поділитися
Сергій Бубка: «Пишаємося, що Олімпійський рух України робить вагомий внесок у розвиток світового спорту»

Про це сказав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка під час урочистих заходів з нагоди 30-річчя Олімпійського комітету України, які відбулися в Національному палаці мистецтв «Україна».

«Сьогодні в одній залі присутні близько 220 олімпійців, серед яких 116 медалістів Ігор, 49 – Олімпійських чемпіонів. Кожен з нас зростав на поколінні саме видатних українських спортсменів, які гідно представляли нашу державу у світі в різні часи. Впевнений, що без досягнень Григорія Кріса, Олександра Шапаренка, Валерія Борзова, Людмили Турищєвої, Володимира Кличка, Ольги Харлан, Олександра Волкова, Лілії Подкопаєвої, Юрія Чебана та багатьох інших зіркових імен неможливо здобувати нові перемоги, виховати майбутніх чемпіонів й сприяти здоровій, сильній нації», - сказав президент НОК України.

Він висловив щирі слова вдячності за постійну підтримку та увагу до розвитку українського спорту президенту Міжнародного Олімпійського Комітету Томасу Баху, який прибув в Україну привітати Олімпійську родину з ювілеєм.

«Пишаємося, що наша країна, яка, за оцінкою особисто президента МОК Томаса Баха, робить дуже вагомий внесок у розвитку світового олімпізму, та є дійсно видатною великою спортивною державою. Ми маємо постійну підтримку МОК на чолі з його президентом. Ми безмежно вдячні, вам, що ви завжди поруч, як в часи вшанування наших спортивних героїв, так і в складні для країни моменти. Це ми, як ніколи, відчули в дуже непростий час для України у 2014 році», - каже Сергій Бубка.

Він також відзначив, що український спорт сьогодні, має особливу підтримку з боку керівництва держави на чолі з Президентом Володимиром Зеленським, Уряду, Міністерства молоді та спорту України, які мають бачення як сьогоднішнього розвитку спорту, так і його перспектив, вирішуючи вже зараз питання подальшого примноження спортивних традицій країни, розвитку інфраструктури, масового спорту.

«Володимире Олександровичу, наші олімпійці постійно відчувають вашу підтримку. Ви закладаєте вже сьогодні фундамент в майбутнє українського спорту, ви змінюєте ментальність українців, мотивуєте до руху вперед для того, щоб бути в житті переможцями. Щирі слова вдячності за таке ставлення та відношення до спорту, олімпійського руху», - додав він.

Керівник НОК також відзначив: «Ми маємо велику історію олімпійського руху, яка, переконаний, буде продовжуватися. Без жодного з вас – людей, які роблять нашу країну спортивною, успішною та непереможною – ми не досягли би таких висот. Низький уклін та глибока вдячність усім спортсменам і тренерам, ветеранам спорту, лікарям та масажистам, фахівцям спорту, представникам української діаспори, науковцям, спонсорам та партнерам, журналістам, урядовцям, депутатам, представникам влади, усім, хто любить і підтримує спорт – за ці насичені, продуктивні та історичні 30 років! Наші спортсмени герої країни, це герої спорту. Впевнений, що «швидше, вище, сильніше - разом» зі світової спільнотою український спорт будемо й надалі рухатиметеся лише вперед».

Медіа