Про гендерну рівність у спорті дізнавалась молодь Здовбицького ліцею
10 Вересня 2021 Поділитися
Про гендерну рівність у спорті дізнавалась молодь Здовбицького ліцею

Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід Національного олімпійського комітету України #OlympicLab завітав у Здовбицький ліцей. Саме тут, на спеціально облаштованій відділенням НОК України в Рівненській області локації, був реалізований напрямок проєкту «Гендерна рівність в спорті».

Безліч історичних згадок доводять, що жінки кілька тисячоліть тому займалися й цікавилися спортом. Проте гра заради розваги й зміцнення здоров’я та гра заради самореалізації і побудови кар'єри — цеце зовсім не одне й те ж саме. І другий варіант довгий час, а для деяких держав і в наші дні, заборонений для жіноцтва. 

Розповісти про сучасні тенденції  гендерної рівності у спорті в Здовбицький ліцей завітала майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор, багаторазова переможниця та призерка міжнародних змагань з марафонського бігу Світлана Станко.

Вона підкреслила, що в сучасному спортивному світі процес гендерної рівності має позитивну динаміку та навела приклад участі жінок в Олімпійських іграх. Окрім того, легкоатлетка охоче поділилась власним досвідом в досягненні високих спортивних результатів та надала поради з організації тренувань і здорового способу життя. В підтвердження своїх здобутків у спорті Світлана привезла частину своїх багаточисельних нагород, що викликало у дітей неабиякий інтерес. 

 До проведення заходу також долучились працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Вони запропонували дітям цікаву і динамічну програму, що складалась із чотирьох спортивних конкурсів та олімпійської вікторини. 

На завершення всі учасники та переможці змагань отримали подарунки від НОК України та регіонального відділення. Користуючись нагодою, організатори вручили нагороди Здовбицькій територіальній громаді за перемогу у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах з нагоди Дня Європи у Рівненській області.

Медіа