Стрілець Сергій Куліш визнаний кращим спортсменом серпня-2021 на Черкащині
09 Вересня 2021 Поділитися
Стрілець Сергій Куліш визнаний кращим спортсменом серпня-2021 на Черкащині

Підбивати підсумки спортивного місяця вже стало на Черкащині традицією. Щомісяця в регіоні визначають кращого спортсмена та тренера за результатами досягнень напередодні. У серпні у змаганнях всеукраїнського та світового рівня взяла низка спортсменів. Претендувати на звання кращого змогли три кандидатури: велоспортсмен Віталій Новаковський, борець Олександр Примаченко та стрілець Сергій Куліш.

Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області проаналізувала досягнення спортсменів та більшістю голосів визначила переможця. Тож кращим спортсменом серпня 2021 року на Черкащині став Сергій Куліш. Переможця та його тренера відзначать грамотою та грошовою премією.

 Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш став учасником ХХХІІ літніх Олімпійських ігор в Токіо. Фінальні змагання з кульової стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень серед чоловіків відбулися 2 серпня. Сергій на Олімпіаді посів восьме особисте місце.

Крім того, 12-17 серпня стрілець узяв участь у відкритому літньому чемпіонаті України з гвинтівки та кульової стрільби, що приймала Вінниця. Сергій Куліш виборов перше індивідуальне місце у вправах ГП-мікс, МГ-6, МГ-9, друге індивідуальне місце – у вправі ГП-6. У командному заліку він посів перше місце у вправах МГ-6 та МГ-9, друге місце – у вправі ГП-6. Загалом на його рахунку – 2375 очок. Тренує Сергія Віктор Нагній.

 

Медіа