Всеукраїнським Олімпійським уроком на Донеччині дано старт Олімпійському тижню
11 Вересня 2021 Поділитися
Всеукраїнським Олімпійським уроком на Донеччині дано старт Олімпійському тижню

Днями в Краматорську на території парку Пушкіна відбувся Всеукраїнський Олімпійський урок. Весь парк перетворився на спортивний стадіон, де на локаціях з показовими виступами продемонстрували свої вміння спортсмени вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та області.

Глядачам та почесним гостям заходу були представлені олімпійські та неолімпійські види спорту: важка атлетика, спортивна гімнастика, боротьба вільна та греко-римська, дзюдо, самбо, тхеквондо, карате, кікбоксинг, бокс, легка атлетика, скелелазіння, велоспорт, кінний спорт, спортивні танці.

Юних спортсменів подарунками нагороджували Олімпійці Донецької області, учасники Ігор XXXII Олімпіади в Токіо-2020: Марія Миколенко, Вікторія Калюжна, Наталя Семенова, Інна Логутенкова, Сергій Смелик та Мар’ян Закальницький. Вони вручили дітям олімпійські подарунки від Національного олімпійського комітету України та побажали їм успіхів у досягненні спортивних цілей та перемог на змаганнях усіх рівнів.

На завершення святкування голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко привітав з нагоди Дня фізичної культури та спорту спортсменів та тренерів Донеччини. За гідні виступи під українськими стягами на Олімпійських та Паралімпійських іграх спортсмени та їхні тренери одержали грошові винагороди від Донецької ОДА. 

Нагадаємо, 14 представників Донеччині гідно представили національну команду України на Олімпійських іграх, а 14 паралімпійців привезли з Токіо 15 медалей.


Медіа