Полтавські студенти дізнались більше про Олімпійський світ
11 Вересня 2021 Поділитися
Полтавські студенти дізнались більше про Олімпійський світ

З нагоди Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в Україні, першокурсники факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка розпочали заняття з подорожі в «Олімпійський світ».

Цей захід кафедра теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін провела з метою пропаганди цінностей олімпізму серед студентської молоді.

— Цим уроком ми прагнемо популяризувати та розвивати олімпійський рух, поширення знань про олімпійські ідеали. Сьогодні важливо залучати студентів до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом, — говорить керівниця проєкту, завідувач кафедри, керівник Полтавського обласного відділення Олімпійської академії України Олени Момот.

З вітальними словами до студентів звернулися відповідальний секретар Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олена Кучеренко і краєзнавець, член виконкому відділення НОК України в Полтавській області Віталій Павлов.

Захід відбувся в музеї-кімнаті фізичної культури, спорту та олімпійського руху Полтавщини. Фонди музею налічують понад дві тисячі експонатів. Вони розміщені за хронологічним принципом і розповідають про Олімпійські ігри Античності, І Афінську Олімпіаду новітнього часу 1896 року, зародження масового руху фізичної культури і спорту, розвиток сучасного олімпізму Полтавської області.

Студенти мали змогу ознайомитися з архівними документами, фотографіями, газетами, журналами, колекційними марками, кубками, грамотами, особистими речами та обладнанням ветеранів галузі й учасників Олімпійських ігор.

Медіа