У Прилуках відкрили Олімпійську алею
14 Вересня 2021 Поділитися
У Прилуках відкрили Олімпійську алею

З нагоди 30-річчя Національного олімпійського комітету України та 20-річниці створення регіонального олімпійського осередку Чернігівщини, у Прилуках на території стадіону «Супутник» відбулося висадження Олімпійської алеї.

Перші дерева висадили видатні атлети Чернігівщини, фахівці галузі спорту та юні спортсмени.

«Започаткувати таку чудову традицію на Чернігівщині дуже приємно. Висаджені тут дерева стануть символом цілеспрямованості та жаги до перемоги, єдності та сили, любові та відданості своєму краю та Україні. Це поєднання досвіду видатних спортсменів Чернігівщини та перспективи і мрій юних спортсменів», - розповіла перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор Ніна Лемеш.

Участь в акції  також заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області, учасник п’яти зимових Олімпійських ігор Андрій Дериземля, відповідальний секретар Відділення НОК України в Чернігівській області Дмитро Пиріжок, учасниця Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро легкоатлетка Ольга Бібік, призерка чемпіонатів Європи та світу з важкої атлетики Ольга Коробка, майстер спорту України з танцювального спорту Олександра Шелкова, заслужений тренер України з боксу Олег Кравець, мер Прилук - Ольга Попенко, Паралімпійський чемпіон XV літніх паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Олег Лень та вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, клубів та фахових коледжів міста Прилук.

Медіа