«Олімпійський урок» крокує ліцеями Івано-Франківська
15 Вересня 2021 Поділитися
«Олімпійський урок» крокує  ліцеями  Івано-Франківська

Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок» активно крокує навчальними закладами Івано-Франківська.

 Так до ліцею №25 міста  завітали гості з регіонального олімпійського осередку Прикарпаття – учасники Олімпійських ігор 2004 Віктор Поляков та секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець.

Розпочався урок з теоретичної частини, під час якої учні 5-го класу взяли активну участь у спілкуванні з олімпійцем, а також мали можливість поставити свої запитання, які стосувалися його спортивного життя – з якого віку він почав займатися спортом, який режим тренувань у нього був, як він при цьому харчувався, чи мав шкідливі звички тощо.

Після цікавої розмови ліцеїсти поринули у розминку з елементами боксу та  активно долучились до естафет, головним девізом в яких було відоме гасло «Головне не перемога, а участь».

По завершенню Олімпійського уроку всі учасники отримали, окрім хорошого настрою, ще й пам’ятні подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на згадку.

 

 

Медіа