Олімпійський урок від майстрів хокею на траві на Сумщині
17 Вересня 2021 Поділитися
Олімпійський урок від майстрів хокею на траві на Сумщині

Яскравими естафетами, майстер-класами, показовими виступами та теплими привітаннями провели Олімпійський урок у Миколаївці, що на Сумщині.

 На футбольному майданчику ФК «Вікторія» розташувалися хокеїсти, футболісти, дзюдоїсти та легкоатлетична формула 1, створюючи локації, де кожен учасник Олімпійського уроку міг спробувати власні сили.

На свято спорту завітала команда майстрів з хокею на траві «Сумчанка» - жіночий клуб, який є чемпіонами та призерами Кубків Європейських чемпіонів з хокею на траві та індорхокею. Дівчата – члени національної та молодіжної збірної команди України супроводжували школярів у спробах із ключкою.

Голова відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області, срібна призерка Олімпійських Ігор в Нагано Олена Петрова привітала школярів та гостей свята, висловлюючи подяку за активну участь та зацікавленість громади у розвитку спорту та поширення фізичної культури в регіоні.  Миколаївці отримали на згадку прапор НОК з рук титулованої спортсменки.

Понад 300 учасників Олімпійського уроку повернулися додому з гарним настроєм та подарунками від Національного олімпійського комітету України, що незабаром стануть в пригоді в новому навчальному році!

Медіа