Черговий Олімпійський урок на Прикарпатті
16 Вересня 2021 Поділитися
Черговий Олімпійський урок на Прикарпатті

Доброю традицією стало проведення спортивного заходу Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок» на теренах Івано-Франківської області. Долучилися до цього цікавого проєкту учні ліцею №10 Івано-Франківська та Угорницького ліцею.

До проведення заходу долучилися: Віктор Поляков  –  учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція) та Тетяна Мисак – представник НОК України в Івано-Франківській області.

Захід розпочався з теоретичної частини, в якій діти мали можливість поспілкуватися зі спортсменом на олімпійську тематику та презентувати малюнки, підготовлені власноруч, які символізували олімпійські цінності.

Пізніше Віктор провів розминку з елементами боксу, під час якої діти реагували на кожне з поставлених завдань, демонструючи свою спритність, швидкість та витривалість.

Далі настала пора змаганням у вигляді естафет, де учні із задоволенням брали участь у запропонованих їм активностях. Кожен з учасників доклав зусиль до успіху власної команди та проявив свою силу волі, терпіння та вміння сприймати не лише перемоги, але  й поразки.

Після теоретичних та практичних навантажень всі учасники Олімпійського уроку отримали подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на згадку.

 

Медіа