Олімпійський урок-BeActive на льодовій арені «Альтаїр»
19 Вересня 2021 Поділитися
Олімпійський урок-BeActive на льодовій арені «Альтаїр»

На льодовій арені «Альтаїр» відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області спільно з Дружківською міською радою та Донецьким обласним відділенням КФВС МОН України був реалізований Всеукраїнський проєкт НОК України «Олімпійський урок-#BeActive», що проходить в межах Європейського тижня спорту.

Участь в заході взяли юні спортсмени - вихованці відділення фігурного катання Обласної КДЮСШ та вихованці відділення хокею з шайбою, команди юнаків 2006 та 2007 року народження ДЮСШ Дружківської міської ради. Учнівська молодь була представлена учнями ЗОШ № 6 та гімназії «Інтелект». Студентська молодь була представлена студентами Відокремленого структурного підрозділу Дружківського фахового коледжу Донбаської державної машинобудівної академії та студентами Відокремленого структурного підрозділу Дружківського житлово-комунального фахового коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Учасників спортивного свята привітали заступник голови регіонального Відділення НОК України Дмитро Подопригора, член Виконкому відділення, начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко, директор ДЮСШ Дружківської міської ради Володимир Страшненко. На свято завітали справжні олімпійці - спортсмени високого рівня - майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Ігор ХХХІІ Олімпіади-2020 в Токіо Вікторія Калюжна та майстер спорту України з легкої атлетики Єгор Жуков. Після внесення Олімпійського прапору та вшанування Олімпійського гімну юні представники олімпійських зимових видів спорту порадували присутніх своєю майстерністю. Спочатку на льоду вразили своєю чарівністю, грацією та дивовижною координацією вихованці секції фігурного катання під керівництвом тренера-викладача Наталі Гордєєвої. Потім на лід стрімко увірвалися срібні призери чемпіонату України з хокею з шайбою серед юнаків 2006 року народження під керівництвом тренера-викладача Валерія Сидорова та команда юнаків 2007 року народження - тренер-викладач Володимир Карабаджак. Вброс шайби в гру зробив бронзовий призер Кубку Європи з бігу на 10000 метрів Єгор Жуков, який дуже вправно стоїть на ковзанах. Показовий період між командами суперників завершився нічиєю. Надалі учні та студенти взяли участь в масовому катанні на ковзанах.

По завершенню всі учасники заходу отримали подарунки від НОК України, заряд бадьорості та енергії. А фотографії та відео заходу надовго збережуть враження від часу, проведеного з користю та задоволенням!

Медіа