#OlympicLab відкрив Європейський тиждень спорту в Сумах
19 Вересня 2021 Поділитися
 #OlympicLab відкрив Європейський тиждень спорту в Сумах

Європейський тиждень спорту розпочали в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренко. У межах реалізації напрямку «Розвиток/добробут – пізнай себе» освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, олімпійський осередок Сумщини заохочував студентську молодь до рухової активності та занять спортом.

 Екстремально-силова боротьба та змагання, олімпійська вікторина, руханка від студентського самоврядування та запальні конкурси для вболівальників. Викладачі Інституту фізичної культури влаштували справжнє свято, щоб кожен міг спробувати чи знайти себе у спорті.
Мотиваційним зверненням про важливість поєднання освітнього процесу та фізичної активності розпочала свій виступ голова відділення НОК України в Сумській області, Заслужений майстер спорту України з біатлону, срібна призерка Олімпійських Ігор - Олена Петрова. Директор Інституту фізичної культури, професор Михайло Лянний звернувся до майбутніх педагогів словами древньогрецького філософа Сократа: «Пізнай себе, і ти пізнаєш весь світ, розуміння себе, своїх бажань, мотивів - відправна точка у побудові власної картини світу!»

Побажавши успіхів і наснаги, славні лідери привітали найсильніших переможців заходу подарунками від Національного олімпійського комітету України.Медіа