Олімпійський урок впевнено крокує навчальними закладами Горішніх Плавнів
21 Вересня 2021 Поділитися
Олімпійський урок впевнено крокує навчальними закладами Горішніх Плавнів

На стадіоні СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л. І. Бугаєвської міста Горішніх Плавнів пройшов Олімпійський урок за участі заступника виконавчого директора відділення Національного олімпійського комітету України в Горішніх Плавнях, бронзового призера чемпіонату світу з кульової стрільби Владислава Григоренка та стипендіата НОК, рекордсмена та багаторазового чемпіона України з кульової стрільби Олексія Хабарова.

Під час спортивного заходу чні п'ятих класів побували на трьох локаціях. На першій локації на дітей чекав майстер-клас з гри в баскетбол та володінням м'ячем від тренера ДЮСШ1 Олега Запорожця.
Наступний майстер-клас був проведений молодим поколінням: учень 8-А класу Володимир Кобилка та учениця 7-А класу Анастасія Забродна ознайомили дітей з найскладнішим елементом гри у великий теніс - елементом подачі. На останній локації на школярів чекали  Владислав Григоренко та Олексій  Хабаров, які розповіли про особливості стрільби з пневматичної гвинтівки. В

У цей час Олімпійський урок відбувся для учнів 6-А класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л. І. Бугаєвської. Захід пройшов в новій галереї спортивної слави міста, а почесним гостем став Євгеній Павловський - майстер спорту України, срібний призер чемпіонату Європи з боксу серед юніорів.

Під час заходу виконавчий директор відділення НОК України, майстер спорту з веслування на байдарках, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Микола Шишліков розповів учням про видатних спортсменів нашого міста, олімпійців Полтавщини та Горішніх Плавнів від радянських часів до сучасності.

Усі учні отримали задоволення від заходу та олімпійські подарунки від  відділення НОК України в Горішніх Плавнях.

Останнє в медіа