Понад 200 учасників долучилося до міського «Олімпійського уроку» #BeActive в Ніжині
21 Вересня 2021 Поділитися
Понад 200 учасників долучилося до міського «Олімпійського уроку» #BeActive в Ніжині

Щороку восени на Чернігівщині концентруються сила, спритність та витривалість. Велику різноманітність видів спорту можна побачити під час Всеукраїнського «Олімпійського уроку» #BeActive, який відбувся на ніжинському стадіоні «Спартак».

Учасниками  заходу стали спортсмени, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, тренери та пересічні містяни, які прагнули стати частинкою олімпійського руху.

Насолодитись спортивним святом разом з активною та спортивною молоддю Ніжина завітали перший заступник голови обласної ради, перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, учасниця трьох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з біатлону Ніна Лемеш, Ніжинський міський голова Олександр Кодола, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, заступник голови регіонального олімпійського осередку, учасник п'яти Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з біатлону Андрій Дериземля, відповідальний секретар регіонального олімпійського осередку Дмитро Пиріжок, призерка чемпіонатів Європи та світу з важкої атлетики Ольга Коробка, український боксер, чемпіон світу у другій середній вазі за версією WBC Youth Петро Іванов, директор КПНЗ ДЮСШ «Авангард» Чернігівської міської ради, Голова Федерації спортивної боротьби в Чернігівській області Анатолій Настоящий. 

 Розпочався  «Олімпійський урок» з олімпійської руханки зі слоганом «Спорт - це круто!» Понад 200 учасників долучилися до активності та гуртом виконали руханку, метою якої було об’єднати всіх та зарядити спортом. 

Усі бажаючі також могли спробувати свої сили на смузі перешкод та подивитись на показові виступи юних спортсменів з футболу, дзюдо, волейболу, легкої атлетики, рукопашних видів спорту, гімнастики та велоспорту.

Завершився Олімпійський урок врученням спортивній молоді подарунків від відділення НОК України в Чернігівській області.

 

Медіа