Олімпійський куточок з’явився в Маріуполі
21 Вересня 2021 Поділитися
Олімпійський куточок з’явився в Маріуполі

В Донецькій області продовжуються заходи в рамках Олімпійського тижня, які спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Днями представники регіонального відділення Національного олімпійського комітету України завітали до публічної бібліотеки Маріупольської міської ради ім. Лесі Українки, яку очолює Людмила Челюбєєва. 

Постійними відвідувачами читальних залів  закладу є учні Маріупольского міського технологічного ліцею. Напередодні вони брали участь в Олімпійському уроці і стали учасниками офіційного відкриття Олімпійського куточку в бібліотеці.

Книжковий фонд був поповнений різноманітними енциклопедіями з олімпійських видів спорту, буклетами та спеціалізованою літературою з історії Олімпійських ігор.

Представлена експозиція дозволить поширювати знання з історії розвитку олімпійського руху, олімпійських ідеалів і цінностей та сприяти формуванню у дітей, юнацтва та молоді навичок та культури здорового способу життя та спонукати їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

 

Медіа